Yağ yakan karışım

Limonun sağlığa faydasını artık bilmeyen yok. Yüksek miktarda C vitamini taşıyan limon diyetlerin de olmazsa olmazı. En sık tanıdık usul ise sabahları aç karnına ballı limonsu su içilmesi. Limonun asidik olması mide ağrısını tetiklediğinden cümbür cemaat rahatlıkla tüketemiyor. böylece size yeni bir önerimiz var. İşte hem besleyici hem zayıflatan ayrıca de vücudunuzda detoks etkisi yapacak kür tarifi.

Malzemeler:

– 2-3 cm lik zencefil parçası

– 5 adet limon

– 4-5 diş sarımsak

– 2 litre su

Hazırlanışı:

Haşlanmış limon içeceği için ilk yapmanız gereken limonların kabuklarını soyun ve suyunu sıkın. Posasını ve kabuklarını atmayın. Arkasından sarımsak ve zencefili blendırda parçalayın. Limon suyunu, ve diğer malzemeleri tencereye ekleyip ayrıntılarıyla karıştırın. Bambaşka bir tencerede ise 2 litre suyu kaynatın. Atmadığınız limon kabuklarını ve posasını ekleyerek kaynatın. Su kaynamaya başladığında, üstüne limon suyundan elde edilen karışımı ve posasını ekleyerek karıştırın. 10 dakika daha sonra tencerenin kapağını kapatarak, soğumaya bırakınız.

Kullanımı:

Sabahtan uyandıktan hemencecik sonradan 1 su bardağı haşlanmış limon suyunu uyumlu olarak tükettiğinizde, vücuttaki yağ yakımını hızlandırır ve bu vesile ile zayıflamayı destekler.

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir