Moto 360 İncelemesi

Motorola’nın yuvarlak zeki saati hakkında birçok bilgi elimize ulaşmıştı. Pratik giyilebilir teknolojiler aralarında yer alan Motorola’nın Moto 350 SmartWatch Android giyim bedel sahibi ilk Google destekli izle fonksiyonuna sahip.

Onun dairesel tasarımı analog şeritlerden ibaret değil. Şık bir tasarıma sahip olup daha fazla bilgisayar görünümlü Samgung Gear Live ve LG G Watch’a kadar daha çok beğeniliyor.

Ekim ayı başlarında ABD ve İngiltere’de çıkış yapması bekleniyor.

SmartWatch bir saat için pahalı olduğunu söyleyebilirim. Bir Takım kullanıcılar böylece tercih etmeyebilir. Amerika da 249 $ İngiltere’de ise 199 £ fiyata sahip. Android giyilebilir teknolojilerine sahip elde etmek istiyor olabilirsiniz eğer seçiminiz Moto 360’dan yanaysa parayı azıcık gözden çıkarmanız gerekiyor.

Bir Takım kaynaklar OLED ekran olacağını hatta safir olacağını söylüyordu. Lakin bu kaynaklar yanıldı. LCD ekrana sahip olup Gorilla Glass 3 kadar korunan 1.56 inç’lik teknolojiye sahip. Aydınlatmalı LCD teknolojisi epeyce sağlam görünüyor.

ABD ve İngiltere piyasasında cilt kayışlar kullanılıyor. Birincil renkleri gri ve siyah deri. LG G Watch’in aksine tek bir fiziki düğmesi bulunuyor. Ekranı açıp kapatmanız için.Ekrana dokunarak süratli bir şekilde açabildiğiniz gibi kapatma işlemini de bu şekilde yapabilirsiniz. Suya dayanıklı olması doğruca tüm gün takılabilir. Lakin tamemen su geçirmez yok. Takriben 30 dakika baştan başa 1 metre derinlikte deneme edilmiştir.

Texas Instruments OMAP 3 işlemcinin yanısıra dahili 512 RAM ve 4 GB RAM bulundurmaktadır. Android 4.3 cihazı ile de bağlantı kurulabilir. Bluetooth 4.0 Android L uygulaması ile bağlanabilirsiniz.

Kutusu bile dairesel!
Moto 360 SmartWatch pili uzun süre gidiyor. Android giyim uygulamalarını kullanarak faydalanabiliyorsunuz. Yuvarlak tasarımı ile kişiyi rahatsız etmez.

Apple iWatch beklenen açıklaması önümüzdeki haftalarda ciddi rekabetlerle karşılacağına benziyor. Peki Moto 360 SmartWatch hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir