Link.tl İle Para Nasıl Ve Ne Kadar Kazanılır ?

Link.tl Ödeme yapıyor mu ? Ne kadar kazandırıyor ? Nasıl Kazanıyoruz ?

Öncelikle Link.tl Ödeme Yapıyor Arkadaşlar Güvenilir bir link kısaltma hizmetidir. Kendimde Link.tl kullanıyorum ve normal reklamlardan daha çok kazandırıyor.

Ne Kadar Kazandırdığı Sorusuna Gelirsek http://link.tl/rates Bu linkte Ne kadar kazandırdığı yazıyor ben size yine kısaca türkiye fiyatlarını söyliyeyim Türkiye için Link Kısaltma 1000 tıklamada 16 TL , Popup Reklamda 1000 Tıklamada 6 TL , Flash Reklamda ise 5.6 TL Kazandırıyor.

Link.tl 3 Çeşit Reklamı vardır 1.Link kısaltma 2.Popup Reklam 3.Flash Reklam

1-Link Kısaltma:

Link kısatlma hizmetini BURADAN Kayıt olup

Giriş yaptıktan sonra yönlendirilecek adresi yazıp linkinizi kısaltıp para kazanabilir ve ya sitenizi entegrasyon edip sitenizdeki linkleri link.tl olarak optimize edebilirsiniz.

2-Popup Reklam

Sitenize ekliceğiniz kod ile popup reklam’dan gelir elde edebilirsiniz. Popup reklam sayfada biyere tıkladığınız zaman içerikten önce yeni sekmede açılan reklam tipidir.

3-Flash Reklam

Flash reklam kodunu sitenize ekliyeyip gelir elde edebilirsiniz. Flash Reklam Siteye girildiğinde 7 saniye kapatılmayan reklam tipidir.

Bu 3 reklam türü üzerinden güzel kazançlar elde edebilirsiniz size çoğu reklam şirketinden daha çok gelir sağlar ve Link.tl yi ayrı bir özel kılan ise referans sistemidir. Sizin siteye üye ettiğiniz Kullanıcıdan ömür boyu %10 olarak kazanç sağlarsınız. Link.tl’nin Türkiyede şubesi vardır Manşeisi Türktür. Herkese Link.tl yi Kullanmasını tavsiye ederim.

 

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir