HTC Desire Eye Çözümleme

Bu sene selfie çılgınlığı alıp başını gidiyor. Selfie dünya çağında böylece popüler olduki sırf selfie çekmek için telefon üreticileri ön kamerası gelişmiş telefonlar piyasaya sürmeye başladı. Bu üreticilerden biride HTC oldu. Tayvanlı şirket HTC Desire Eye telefonu ile selfie severlere nitelikli bir ön kamera sunuyor. Çok sık ön kamera kullanan kullanıcılar için bu telefon iyi bir seçim olabilir.

Tasarım
HTC diğer telefonlarındaki esas tasarımı korusada küçük değişimlerle telefonunu şekillendirmiş.Telefonun tasarımını incelediğimizde ilk olarak sinyâl tabi ancak kamerası olacak kamera oldukça büyük ve kötü bir görünüme sahip bu da kişisel olarak beni rahatsız etti.Bir diğer şeyde kalın çerçeveler olmuş.Kalın çerçeveler göze güzel görülmemiş.Genel olarak telefonun tasarımını öyle beğenmedim.

Kamera
Yan fakat bir selfie telefonu olduğu için ön kamerası oldukça nitelikli fotoğraflar çekiyor.Telefon 13MP ön ve arkadaki kameraya sahip bununla beraber resim düzenleme araçlarındada yeterince farklılık mevcut.

Hoparlör
Çift ön stereo hoparlör ve 3 mikrofon ile kaliteli ses ve çağrı netliği sunuyor. HTC BoomSound™ ile telefonun ses performansından hoşnut olacağınızın garantisini verebiliriz.

Başka Neler Var?
Peki HTC’nin Desire Eye yani selfie telefonunda başka neler var.Öncelikle telefonda Qualcomm Snapdragon 801, 2,3 GHz Dört çekirdekli işlemci mevcut.Bu telefon için işlemcinin gayet yeterli olduğunu söyleyebiliriz.Telefonda 2GB RAM bulunmakta bunu yanında 16GB depolama alanı ve 128GB SD Kart desteğide mevcut.Telefon 5,2 inçlik Full HD 1080p ekrana sahip.Telefonda nano SIM desteği var ve son olarak telefonun batarya kapasitesi 2400 mAh ile bizlere sunulacak.

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir