Hangi burca nasıl davranmalı

Koç

Cesarete hayranlık duyarlar. Önderlik, girişimcilik, artı önyargıda bulunmadan cesurca yapılan hareketlere arzu duyarlar. Romantizm ile naz, ince tamamlanmış duygular kararında olmalı. Fazlası koç burcunu kaçırabilir. Onları bekletmeden hızlı hareket et. Fiziksel yönden elbette sağlam yapıda olmalısın.

Boğa

Güzel işlenmiş duygulu anlar ve kibar yaklaşımlardan hoşlanırlar. Mutlu olmaları için duygu yüklü değişmez ve tembel bir etraf idealdir ve onunla beslenirler. Tuttukları bir şeyi, bir defa beğendikten sonra sahip olduklarını, fakat tedirginlik duyduklarında bırakırlar. Onlar için huzursuzluk hareket, değişim, yenilik, hatta yalnızlık kelimeleri ile benzer anlamı taşır. Nezaketi koşul koşarlar.

İkizler

Ilk Olarak bilgili, data sahibi değilseniz de en azından biraz meraklı olmalısın. Garip bir şeyi merak ederek onun ilgisini kolaylıkla çekersiniz. Tutku ve duygu yüklü düşüncelerini kendine sakla, fazlasından sıkılıp kaçar. Hayatları baştan başa sürecek olan diğer yarılarını arama gibi özellikleri vardır. Bu yüzden, anlattıklarını ve seninle paylaştıkları düşüncelerini özenle dinlemeli, mutlaka başta zihinsel bir birliktelik oluşturmalısın.

Yengeç

Onları motive etmek için duygularına karşısında aklıselim olarak şimdi yanıt vermelisin. Dalga dalga değişen tavırlarına karşısında bir çeşitlilik şehvetli sığınakları olmaya çalış. Ona kuşkusuz bağımlı ol ve ihtiyacını hissettiği anda seni terk etmesi onun için imkansız gibi olacaktır. Seni korumasına müsade ver. Cinsellikten ziyade hissi anları ön plana çıkar.

Aslan

Onları fakat kendi yürekleri ile yönlendirebilirsin. Girişkenlik, paylaşılan anlardan gelecek mutluluklar ve asalette yücelme ihtimali onları cesaretlendirir. Onları eleştirmeye kalkma, göstermeseler bile içten zahmetsizce kırılırlar. Mantıklı, özellikle sıcakkanlı ve doğru olmaya çalış. Sevdiklerinin kalbinde başka birisinin olma ihtimali onları derinden kıskandırır. Buna izin verme.

Başak

Dakik ve alıngan olmaya çalış. Olayları çoğunlukla değil de ayrıntıları ile anlat. Sabit bir eş ararlar, onlara güven duyduğunu hissettir. Aranızda özel olarak konuşulmuş konuları ve paylaştığınız anları kimseye anlatıp onların güven duygusunu kaybetme. Takılma ve tacizlerden muhakkak hoşlanmazlar. Ona güvendiğini başta sen söyleyin.

Terazi

Olaylara ortak yaklaşmaya çalışıp her iki yönün de değerlendirmesini düzgün yap. Kibarca yakınlaşmak ya da birazcık akıcı tavırla yol almak anahtar… Güleryüz ve azıcık neşe onları hareketlendirir. Sürükleyici giyinin ve tertipli görünün. Onların yaşam tarzları ile ilgili konularda ihtiyaçlarını bir an evvel olmak istemelerini ve bedensel görüntülerini eleştirmeye kalkma.

Akrep

Hayatta elde ettiği tecrübeleri deneyip sonuna kadar gitmesine izin ver. Hassas yapıda olduğunu katiyen kullanmak istemez ve duygularının hatalı anlaşılmasından korkar, şipşak kırılır. Çok kıskançtır, dikkat et. Onu kıskandırırsan kaybedersin. Soğuk ve uzak davrandıklarını asla söyleme, sen sıcak ve duygusal yaklaş.

Yay

Hür konusuna dikkat et. Onu elde etmek için rahat bırak, kesinlikle denetleme aşağı tutmaya egzersiz, bir kapan ya da kapana sıkışmış gibi hissetmek az daha onu çılgın edebilir. Değişik konuları paylaştıkları arkadaşlarına benzer anda hitap etmeye hazırlanmış ol. Ilk Kez arkadaşlarını gözden geçir ve onunla sonunda yakın dost olmaya çalış. Özgürlüğünü kuşkusuz kurcalama ve onu bir şeye baskı.

Oğlak

Kesinlikle düzgün, yavaş ve ihtiyatlı yaklaş. Telaş etme, size açılması süre alacaktır, sabırlı ol. Kendisini bir tam olarak yeterli gördüğünde, sana gereksinim duyabileceği bir zamanı kolla. O zaman da sana duygularını açmadan yaklaşırsa onu eleştirmeye kalkma. Kuşkusuz kendisini ve olgun tavırlarını takdir et, sen sıcakkanlı ve yakın davran.

Kova

Gerçeği aramaya çalış. Sürü zihniyetinde dışarı giden insanlardan hoşlanmaz, öbür ve idealist olmaya çalış. Özgürlüğünü kısıtlamaya kalkma. Çok sayıda insandan fikir alış verişi yapmasına da karışma. En sevdikleri arkadaşını eleştirmeye kalkma. İnatçı bir tavır sergilediğinde konuyu değiştir ve her seferinde değişik bir yöntem bul. Sıkıcı ve bunaltıcı problemlerini elbette ona açma.

Balık

Kibar ve umutla doymuş ol. Onu tamamlamaya ve bütünlemeye çalış. Kendi duygularını hoş açıklama edebildiğini düşündüğü için yanlış anlamalarını kendine sakla. Kendisi gibi zaman zaman istikrarsızlık göstererek hareket edebilecek bir benzer arar. Önce onun güvenini kazanmalısın. Istikrarsız, hassas ve nazik ol.

News Reporter

1 thought on “Hangi burca nasıl davranmalı

  1. Gündelik hayatta tercih ettiğimiz renkler hislerimizi ve davranışlarımızı kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz yönde etkiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir