Fatih Terim Resmi İmzayı Attı!

Başkan Dursun Özbek ve Fatih Terim Türk Telekom Stadyumu’nda basının karşısına çıktı.

Dursun Özbek’in sözleri;

“Galatasaray’a ömrünü vermiş ve Galatasaray’la beraber zirveye çıkıp Galatasaray’ı zirveye çıkartan Fatih Terim yuvaya döndü. Görüşmemizi anlatayım size özetle. Aradım ve ‘Hocam görüşelim’ dedim. Görüştük. ‘Hocam ne verelim size?’ dedim. Hocam dedim, böyle böyle… ‘Biliyorum başkan, anında hazırım’ dedi. ‘Ücret’ dedim, Ben imzamı 1974’te attım. Para konuşmam, burası yuvam’ dedi. Ben de ‘Hocam size 1905 TL verelim’ dedim. Kabul etti. Fatih Hocama başarılar diliyorum”

Fatih Terim’in sözleri;

“Sayın Başkanımız çok güzel şekilde izah etti. 1-Ekonomi 2-Zaman konuştuk. “Sürenin önce 20 Ocak’a dek, arkasından mayısa değin bir daha almak kaydıyla aramızda bir hitabe geçti. Bu çatı aşağıda beni Galatasaraylılarla buluşturdukları için yönetime fazla teşekkür ediyorum. Ayrılıklardan ziyade, bağlılıklar daha ağır basıyor. Galatasaray’ın son aylardaki durumuna baktığımızda ‘Neden olmasın’ diyen benim. Elimi taşın altına sokmam gerektiğine inandığım için buradayım. Muhteşem Galatasaray taraftarıyla birleşince büyük işler yapıyoruz. Yenilerini yapmamız gerektiği aşikar. Galatasaray’a hizmet etmiş, sevgili meslektaşım Igor Tudor’a da hizmetleri için sonsuz teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”

“BAŞKAN İSTERSE GİDER GÖRÜŞÜRSÜNÜZ”

“Galatasaray’ın kapısından içeri girdiğimden beri nasıl davranıyorsam, Başkan aradığı vakit da nerede ve nasıl karşılaşmak isterse ona uyarsınız, o kadar davrandım.

“SOL BEKİMİZ DEĞIL”

“Sol bekimiz değil. Sol ayaklı bek oyuncumuz yok. Bir tane vardı ameliyat oldu. 19-20 kişilik bir kadromuz var. Eksiğiz. Sol ayaklı sol bekimiz yok. Var olan da ameliyat oldu. Ben daha önce prensip olarak sol ayaklı olmayan bir oyuncuyu oraya koymadım fakat bunu mecburen yaşayacağız.”

“TELAŞLANMAMALIYIZ”

“Telaş etmeliyiz ama telaşlanmamalıyız. Çünkü yapacak fazla işlerimiz var. İlkleri yapmış böyle bir markanın, camianın, yeni ilkleri yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Aldığımız başarılardan daha fazlasını yapma namına buradayız.”

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir