Ekranların çizilmemesi mümkün mü?

Biri size cihazınıza bundan böyle hiç bir şekilde hasar gelmeyeceğini söylese ve birazdan ekranınıza bir sıvı döküp yaralamak istese ne tepki gösterirdiniz?

IndieGoGo üzerinden kitlesek fonlamaya sunulan sırça sıvısı bunu başarabiliyor. Ve hiç bir şekilde cihazınızın ekranı hasar görmüyor. Akıllı telefonlarınızın yahut tabletlerinizin çizilmesinden korkuyorsanız bu konuda endişeniz varsa ProtectPax sıvısı işinizi görecek. Akışkan sırça olarak nitelendirilen IndieGoGo projesi olarak karşımıza meydana çıkan cam akışkan ProtectPax tam bir çözüm sunuyor.

Üstün ekran koruması sunan kitlesel fonlama desteğiyle gelen ProtectPax bütün sırça yüzeyler için tam anlamıyla bir koruma sağlıyor. Varsayım edeceğiniz üzere camı daha dirençli ışık halkası getiriyor. Dayanıklı ışık halkası getiren ProtectPax sıvısı 10 dakika içerisinde kendini gösteriyr. Sıvı kuruyunca cihazınızın ekranı daha kuvvetli ülkü geliyor. Çiziklere, çatlaklara ve hatta düşmelere karşı son derece iyi bir koruma sağlıyor.

Ürünün tanıtım videosu!

Peki nasıl oluyorda dinç oluyor?
Jel içerisinde bulunan titanyum dioksit nano parçacıkları bir koruma sağlıyor. bununla beraber mikroskobik boşlukları doldururken çiziklere ve darbelere aleyhinde destek ediyor. Yakut ve safir değin sert ışık halkası getiren sıvı optik bir filtre kullanıyor. 365 gün koruma karşılayan istikrarsız yalnızca telefonlarda değil gözlüklerde, e-kitap okuyucularında, dijital kameralarda, TV ekranında, saat, gözlük camı gibi çeşitli ekranlarda kullanılabiliyor.

ProtexPax sırça sıvısı gözde beş cihazınıza koruma sağlayacak aile paketi için 39 dolar etikete sahip. Nisan 2017’de satışa sunulacak.

Peki siz kendi cihazınız için ProtexPax cam sıvısını denemek ister miydiniz?

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir